Pasaulinę sniego dieną kviečia sutikti ant Kalitos kalno

Pasaulinę sniego dieną kviečia sutikti ant Kalitos kalno

Tarptautinė slidinėjimo federacija (FIS) trečiąjį sausio sekmadienį, (šiais metais tai – sausio 21 diena), yra paskelbusi Pasauline sniego diena. Svarbiausias šios dienos tikslas – aktyviai, žiemiškai ir šventiškai praleisti dieną lauke. Pasaulinę sniego dieną drauge švęsti taip pat kviečiama Anykščiuose įsikūrusiame Pramogų ir sporto centre „Kalita“.
Šventės dalyvių renginio organizatoriai lauks jau nuo 10 val. Šventės metu vaikai iki 14 m. keltuvais galės naudotis nemokamai (reikės pateikti amžių liudijantį dokumentą). 11–12 val. instruktoriai mokys pradedančiuosius kalnų slidininkus, o 12–13 val. vyks mini varžybos 4–14 metų vaikams.
Išalkusius organizatoriai kvies apsilankyti grilio zonoje, kurioje dirbs maitinimo paslaugas teikiančios įmonės. Atvykstantiems taip pat galima atsivežti ir savo kepsnines. Šventinės veiklos Pramogų ir sporto centre „Kalita“ vyks iki 16 val., tačiau renginio organizatoriai svečius kvies dar neišsiskirstyti ir slidinėti iki pat 21 val.
Pasaulinę sniego dieną pramogų ir sporto centre „Kalita“ organizuoja Anykščių turizmo ir verslo centras, kalnų slidinėjimo sporto klubas „Kalitos kalnas“ ir Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija.

Parengta pagal renginio organizatorių informaciją

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •